Hurtownia odzieży używanej A&J wita !

Bogate doświadczenie w branży odzieżowej plus pasja i profesjonalizm pozwoliły stworzyć nam markę będącą na rynku od roku 2007. Jesteśmy odważnym, dynamicznym zespołem wielbiącym modę i ceniącym sobie poczucie komfortu w odzieży przez nas selekcjonowanej.  Stworzyliśmy markę by móc współpracować z najlepszymi – profesjonalistami, którym zależy na produktach najlepszej jakości cieszącymi się zainteresowaniem  wśród klientów naszych lokalnych sklepów.

W naszej hurtowni  zajmujemy się importem i sprzedażą odzieży wpisującej się w aktualne trendy. Dzięki dobrej lokalizacji oraz wysokim poziomie innowacyjności jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Dążymy do zapewnienia towarów w szerokiej gamie modelowej, atrakcyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Importujemy ubrania by każdy czuł się w nich wyjątkowo. Fundamentem naszego rozwoju są ścisłe więzi z partnerami handlowymi oraz klientami.

Wartości jakie cenimy w naszej firmie to:

  • Wysoka jakość – inwestujemy w nią.  Dzięki posiadaniu doświadczonego personelu i produktów najlepszych jakościowo, możemy tworzyć markę wysoko w hierarchii gwarantując zadowolenie klientów.
  • Innowacyjność – to część nas. Istniejąc na rynku od roku 2007 staramy się być pionierami we wprowadzaniu najnowszych trendów.  W naszej hurtowni stworzyliśmy efektywne rozwiązania oszczędzając czas, pracę a także minimalizując koszty. 
  • Kompleksowość – to właśnie doświadczenie pozwala nam działać precyzyjnie, skutecznie i profesjonalnie. Podczas realizacji zamówień dzielimy się naszą wiedzą i staramy się przekazywać rozwiązania dotyczące proponowanych przez nas usług. 
  • Otwartość – wszelkie sugestie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Łącząc pasję z doświadczeniem potrafimy nawiązać współpracę najwyższej jakości.